m

Kontakt

ost. aktualizacja: 2015-11-26 Odsłon: 10352

Kontakt z nami:


Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Stargardzie

Basteja

Rynek Staromiejski 2-4, 73-110 Stargard

Park Piastowski 1, 73- 110 Stargard

tel. 91 577 25 56, tel./fax 91 578 38 35

tel. 91 577 18 85

info@muzeum-stargard.pl

basteja@muzeum-stargard.pl

 

Dyrektor
Dr Marcin Majewski – m.majewski@muzeum-stargard.pl
 

Zastępca Dyrektora ds. Naukowych
Jolanta Aniszewska – j.aniszewska@muzeum-stargard.pl
 

Główna Księgowa
Teresa Czajewska – t.czajewska@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 38

Dział Administracyjno-Gospodarczy
Agnieszka Motyl – a.motyl@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 31

Dział Archeologii
Karolina Stań – k.stan@muzeum-stargard.pl
Mateusz Szeremeta – m.szeremeta@muzeum-stargard.pl
Klaudia Pławiak – k.plawiak@muzeum-stargard.pl
Iwona Wojciechowska – i.wojciechowska@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 41, 42

Dział Historii i Badań nad Społecznością Lokalną
Marta Bierca – m.bierca@muzeum-stargard.pl
Piotr Tarnawski – p.tarnawski@muzeum-stargard.pl
Monika Ogiewa-Sejnota – m.ogiewa-sejnota@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 37

Dział Dokumentacji Zabytków
Sławomir Preiss – s.preiss@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 43
Andrzej Bierca – a.bierca@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 36

Dział Upowszechniania Sztuki, Edukacji i Promocji
Joanna Fijałkowska – j.fijalkowska@muzeum-stargard.pl
Patrycja Jakubiak – p.jakubiak@muzeum-stargard.pl
Marcin Burdziej – m.burdziej@muzeum-stargard.pl
Przemysław Antczak – p.antczak@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 39

Biblioteka
Agnieszka Matwiejczuk – a.matwiejczuk@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 33

ost. aktualizacja: 2015-11-26
Instytucja kultury Gminy-Miasto Stargard

Muzeum mobile:

apple android

Na skróty:

BIP
Facebook Tweeter Instagram RSS

Zostań z nami: