m

Slideshow

aktualizowano: 2019-04-23 Odsłon: 621

Zapraszamy do gry miejskiej

Kolejne "Barwy wolności" do odkrycia!

Szkoły podstawowe i ponadpodstawowe zapraszamy do gry miejskiej "Barwy wolności", która czerpiąc z zeszłorocznej gry i tegorocznej nie-gry "Wolność po mojemu" będzie okazją dla stworzenia jedynych w swoim rodzaju prac uczniów stargardzkich szkół - ich własnej wersji "wolności".

"Barwy wolności" to gra przeznaczona dla uczniów szkół podstawowych (klasy V-VIII) oraz szkół ponadpostawowych - do udziału zapraszamy kółka historyczne i grupy zorganizowane liczące maksymalnie 10 osób wraz z opiekunem.

Uczestnicy gry, przemierzając ulice w centrum Stargardu, zauważą i poznają różne aspekty wolności: wolność słowa, wolność wyznania, wolne wybory... co tak naprawdę znaczą te pojęcia? Czym jest patriotyzm lokalny i jak można go okazywać? Te i inne tematy poruszymy już 9 listopada 2018 roku! Po spacerze drużyny będą miały tydzień na przygotowanie wspólnej pracy - zobrazowania swojego zdania na tematy poruszane w trakcie specaru. Pięć najlepszych prac zostanie wyróżnionych, a trzy najlepsze - nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami!

Zapraszamy serdecznie do zapisywania się, szczegóły: http://muzeum-stargard.pl/pl/edukacja/barwy-wolnoscisdn/

 

aktualizowano: 2019-04-23
Wszystkich rekordów:

Muzeum mobile:

apple android

Na skróty:

BIP
Facebook Tweeter Instagram RSS

Zostań z nami: