m

Slideshow

aktualizowano: 2020-06-15 Odsłon: 337

Dzień dobry Stargard!

Zapraszamy do wspólnego świętowania urodzin Stargardu, które w 2020 roku mają charakter wyjątkowy. 24 czerwca mija 777. rocznica nadania praw miejskich grodowi nad Iną, a Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Stargardzie postanowiło uczcić to święto wraz z mieszkańcami proponując działania skierowane dla rodzin i osób indywidualnych.

 

20-21 czerwca 2020, godz. 10:00-17:00

MUZEUM ZA ZŁOTÓWKĘ

Zapraszamy do odwiedzenia gmachu głównego MAH przy Rynku Staromiejskim i obejrzenia dwóch wystaw stałych i wystawy czasowej „Stargardzkie starożytności 2.0” za symboliczną złotówkę! To wyjątkowa okazja do zapoznania się szczególnie z najnowszą ekspozycją. Można na niej zobaczyć zabytki archeologiczne pozyskane na terenie powiatu stargardzkiego, a także poznać prahistorię tych terenów i ludzi je zamieszkujących. Dostępny będzie również nasz sklep, w którym do nabycia jest katalog pod tym samym tytułem i inne publikacje.

 

20 czerwca 2020, godz. 17:00

II QUIZ GRYFA

Po raz drugi mieszkańcy miasta staną w szranki intelektualne walcząc o miano mistrza historii Stargardu! Stos pytań dotyczących miasta, historii, ludzi, architektury i przyrody czekają na śmiałków, którzy pokonają przeciwników i zdobędą atrakcyjne nagrody. A to wszystko w malowniczym parku Piastowskim, w otoczeniu zabytkowych murów i drzew kojących gorące emocje.

Zapraszamy do zapisów! Szczegóły: http://muzeum-stargard.pl/pl/edukacja/dni-stargardu/2020/quiz-gryfa/

 

21 czerwca 2020, godz. 13:00

GRA MIEJSKA „777 KROKÓW”

Rodziny chętne poznać tajemnicze zakamarki naszego miasta i przeżyć emocjonujący spacer z niespodziankami zapraszamy do udziału w grze miejskiej. W 777 krokach odkryjecie tajemnice naszego miasta i jego ukryte skarby… Zadania, zagadki i zabawa – to wszystko na Was czeka w niedzielne popołudnie.

Zapisy i informacje: http://muzeum-stargard.pl/pl/edukacja/dni-stargardu/2020/gra-miejska/

aktualizowano: 2020-06-15
Wszystkich rekordów:

Muzeum mobile:

apple android

Na skróty:

BIP
Facebook Tweeter Instagram RSS

Zostań z nami: