ost. aktualizacja: 2017-12-11 Odsłon: 12947

Urodziny w Muzeum!

Chcesz spędzić niezapomniany dzień w zabytkowych murach Bastei?
Chcesz przemienić się na jeden dzień w czarodzieja, pirata, odkrywcę, księżniczkę lub rycerza?
A może wyruszyć w podróż do przeszłości i odkryć w co dawniej bawiły się dzieci i jak spędzały wolny czas?
Zapraszamy do Muzeum!

9. Urodziny Hani
9. Urodziny Hani
► więcej

Oferujemy organizację przyjęć urodzinowych dla dzieci w wieku 6-15 lat podczas których łącząc zabawę z nauką nasi goście przeżyją niesamowity, magiczny dzień.

Do wyboru pięć tematów przyjęć: 

W średniowiecznym zamku - na książęcym dworze

Mały odkrywca - odkrywcy muzealnych tajemnic

(NIE)zapomniane gry i zabawy

Na pirackim pokładzie

Urodziny w Szkole Magii i Czarodziejstwa Basteja
młodzi adepci magicznej szkoły wezmą udział w niesamowitych lekcjach, m.in. wykonają swoje różdżki, poszukają kamienia filozoficznego, zagrają w quidditcha, w trakcie lekcji zielarstwa przesadzą mandragory... czy odważysz się spróbować swoich sił w czarodziejskich potyczkach? 


 

W ramach usługi oferujemy 2-godzinne przyjęcie w formie tematycznych, kreatywnych zajęć warsztatowych, dostosowanych do wieku i zainteresowań uczestników. W ich trakcie dzieci będą mogły, m. in. zostać piratem, przenieść się w przeszłość i odkryć dawne gry i zabawy, odszukać zaginiony skarb czy też stoczyć walkę z groźnym smokiem. Zapewniamy obsługę doświadczonych edukatorów, wszystkie niezbędne materiały plastyczne, niecodzienną atmosferę i całą moc wrażeń!

Ważne informacje:

Termin przyjęcia należy ustalić z co najmniej 10-dniowym wyprzedzeniem, telefonicznie: nr 91-577-18-85.

W roku 2017 przyjęcia będą odbywać się w dniach: 
soboty - godz. 10:00 i 12:30 
niedziele - godz. 11:00 i 13:30

Wiek uczestników: 6-15 lat

Liczba osób w jednej grupie: 6-15 osób

Czas trwania przyjęcia: 2 godziny

Koszt: 20 zł od osoby
Uczestnictwo solenizanta jest bezpłatne.

Kwota ta obejmuje wynajem sali, wstęp do muzeum, opiekę edukatora, materiały potrzebne do zajęć.

Poczęstunek (tort, przekąski, napoje) wyłącznie we własnym zakresie (zapewniamy naczynia i sztućce jednorazowe).

 


Zarezerwowane terminy urodzin na rok 2018:

styczeń:

7.01.2018, godz. 13:30 - Piracki pokład (Marcel)
27.01.2017, godz. 12:30 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Agnieszka)

 

Zarezerwowane terminy urodzin na rok 2017:

grudzień:

3.12.2017, godz. 13:30 - (Nie)zapomnniane gry i zabawy (Irena)
17.12.2017, godz. 13:30 - Książęcy dwór (Basia)
30.12.2017, godz.10:00 - Książęcy dwór (Antonina)
30.12.2017, godz. 12:30 - Mały odkrywca (Magda)

listopad:

4.11.2017, godz. 10:00 - Mały odkrywca (Weronika)
4.11.2017, godz. 12:30 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Martyna)
5.11.2017, godz. 11:00 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Zuzanna)
5.11.2017, godz. 13:30 - Piracki pokład (Maja)
18.11.2017, godz. 10:00 - Książęcy dwór (Alicja)
18.11.2017, godz. 12:30 - Mały odkrywca (Dominika)
19.11.2017, godz. 11:00 - Mały odkrywca (Blanka)
25.11.2017, godz. 12:30 - Mały odkrywca (Bartłomiej)

październik:

1.10.2017, godz. 11:00 - Mały odkrywca (Zosia)
1.10.2017, godz. 13:30 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Amelia)
15.10.2017, godz. 13:30 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Daria)
21.10.2017, godz. 10:00 - Książęcy dwór (Aleksandra)
21.10.2017, godz.12:30 - Urodziny (Jakub)
22.10.2017, godz. 13:30 - Mały odkrywca (Jakub)
28.10.2017, godz. 10:00 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Jędrek)
28.10.2017, godz. 12:30 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Karol)
29.10.2017, godz. 11:00 - Mały odkrywca (Oliwia)
29.10.2017, godz. 13:30 - Piracki pokład (Michał)

wrzesień:

2.09.2017, godz. 10:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Julia)
2.09.2017, godz. 12:30 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Bartek)
9.09.2017, godz. 10:00 - Książęcy dwór (Antoni)
9.09.2017, godz. 12:30 - Piracki pokład (Weronika)
10.09.2017, godz. 11:00 - Mały odkrywca (Piotr)
16.09.2017, godz. 10:00 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Tamara)
16.09.2017, godz. 12:30 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Szymon)
17.09.2017, godz. 11:00 - Książęcy dwór (Kamil)
17.09.2017, godz. 13:30 - Książęcy dwór (Michalina)
23.09.2017, godz. 10:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Sara)
30.09.2017, godz. 10:00 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja(Kaja)
30.09.2017, godz. 12:30 - Piracki pokład (Igor)

sierpień:

6.08.2017, godz. 11:00 - Książęcy dwór (Aleksandra)
26.08.2017, godz. 12:30 - Piracki pokład (Bogdan)
27.08.2017, godz. 11:00 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Wojtek)

lipiec:

1.07.2017, godz. 10:00 - Piracki pokład (Gabriel)
1.07.2017, godz. 12:30 - Książęcy dwór (Marcel)
8.07.2017, godz. 10:00 - Mały odkrywca (Michał)
22.07.2017, godz. 12:30 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Agata)
23.07.2017, godz. 11:00 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Julia)
29.07.2017, godz. 10:00 - Książęcy dwór (Zuzia i Filip)
29.07.2017, godz. 12:30 - Książęcy dwór (Daria)
30.07.2017, godz. 13:30 - Mały odkrywca (Gabriel)

czerwiec:

3.06.2017, godz. 10:00 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Alan)
10.06.2017, godz. 10:00 - Piracki pokład (Jan)
10.06.2017, godz. 12:30 - Książęcy dwór (Jan)
11.06.2017, godz. 13:30 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Wojciech)
17.06.2017, godz. 10:00 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Julia)
17.06.2017, godz. 12:30 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Oskar)
18.06.2017, godz. 11:00 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Aleksandra)

maj:

6.05.2017, godz. 12:30 - Piracki pokład (Kornelia)
13.05.2017, godz. 10:00 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Julia)
13.05.2017, godz. 12:30 - Książęcy dwór (Emilia)
27.05.2017, godz. 10:00 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Marcel)
27.05.2017, godz. 12:30 - Mały odkrywca (Bartek)
28.05.2017, godz. 11:00 - Mały odkrywca (Bartek)
28.05.2017, godz. 13:30 - Mały odkrywca (Michalina)

kwiecień:

1.04.2017, godz. 12:30 - Mały odkrywca (Hania)
8.04.2017, godz. 10:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Victoria)
8.04.2017, godz. 12:30 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Paweł)
9.04.2017, godz. 11:00 - Mały odkrywca (Adam)
22.04.2017, godz. 10:00 - Mały odkrywca (Karolina)
22.04.2017, godz. 12:30 - Książęcy dwór (Karolina)
23.04.2017, godz. 11:00 - Szkoła Magii i Czarodziejstwa Basteja (Maciej)
23.04.2017, godz. 13:30 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Lena)
29.04.2017, godz. 12:30 - Mały odkrywca (Maja)

marzec:

4.03.2017, godz. 12:30 - Mały odkrywca (Szymon)
4.03.2017, godz. 15:00 - Mały odkrywca (Natasza)
5.03.2017, godz. 11:00 - Piracki pokład (Jakub)
5.03.2017, godz. 13:30 - Piracki pokład (Basia)
11.03.2017, godz. 10:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Roksana)
11.03.2017, godz. 12:30 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Szymon)
12.03.2017, godz.11:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Cezary)
12.03.2017, godz. 13:30 - Mały odkrywca (Michał)
18.03.2017, godz. 12:30 - Piracki pokład (Marcel)
19.03.2017, godz. 13:30 - Mały odkrywca (Aleksandra)
25.03.2017, godz. 10:00 - Mały odkrywca (Amelia)
25.03.2017, godz. 12:30 - Mały odkrywca (Malwina)
26.03.2017, godz. 11:00 - Piracki pokład (Konrad)
26.03.2017, godz. 13:30 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Jacek)

luty:

4.02.2017, godz. 10:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Iga)
4.02.2017, godz. 12:30 - Mały odkrywca (Bartłomiej)
5.02.2017, godz. 11:00 - Piracki pokład (Adrian)
5.02.2017, godz. 13:30 - Piracki pokład (Daria)
11.02.2017, godz. 10:00 - Piracki pokład (Wiktor)
11.02.2017, godz. 12:30 - Książęcy dwór (Hania)
12.02.2017, godz. 11:00 - Książęcy dwór (Nela)
12.02.2017, godz. 13:30 - Mały odkrywca (Alexander)
19.02.2017, godz. 11:00 - Mały odkrywca (Roksana)
25.02.2017, godz. 10:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Kaja)
25.02.2017, godz. 12:30 - Mały odkrywca (Marcel)
26.02.2017, godz. 13:30 - Piracki pokład (Franek)

styczeń:

7.01.2017, godz. 11:00 - Mały odkrywca (Hania)
14.01.2017, godz. 12:30 - Piracki pokład (Franek)
15.01.2017, godz. 11:00 - Mały odkrywca (Dawid)
20.01.2017, godz. 16:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Szymon)
21.01.2017, godz. 12:30 - Mały odkrywca (Maciej)
28.01.2017, godz. 10:00 - Mały odkrywca (Filip)
28.01.2017, godz. 12:30 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Jaś)
29.01.2017, godz. 13:30 - Mały odkrywca (Adela)

Zarezerwowane terminy urodzin na rok 2016:

grudzień:

2.12.2016, godz. 17:00-19-00 - Mały odkrywca (Ania)
3.12.2016, godz. 11:00-14:00 - Piracki pokład (Kacper)
3.12.2016, godz. 15:00-17:00 - Piracki pokład (Agata)
9.12.2016, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Agata)
10.12.2016, godz. 11:00-13:00 - Książęcy dwór (Liliana)
10.12.2016, godz. 14:00-16:00 - Książęcy dwór (Karol)
17.12.2016, godz. 11:00-13:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Maja)
17.12.2016, godz. 14:00-16:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Martyna)

listopad:

4.11.2016, godz. 16:00-18:00 - Książęcy dwór (Zuzia)
5.11.2016, godz. 11:00-13:00 - Piracki pokład (Miłosz)
5.11.2016, godz. 14:00-17:00 - Mały odkrywca (Aleksander)
8.11.2016, godz. 15:00-17:00 - Piracki pokład (Amelia)
18.11.2016, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Ola)
19.11.2016, godz. 12:00-14:00 - Mały odkrywca (Marcel)
19.11.2016, godz. 15:00-17:00 - Mały odkrywca (Piotr)
26.11.2016, godz. 12:00-14:00 - Mały odkrywca (Aniela)
26.11.2016, godz. 15:00-17:00 - Piracki pokład (Ada)

październik:

1.10.2016, godz. 12:00-14:00 - Piracki pokład (Damian)
7.10.2016, godz. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Aleksandra)
8.10.2016, godz. 11:00-13:00 - Książęcy dwór (Antonina)
8.10.2016, godz. 14:00-16:00 - Urodziny (Dorota)
14.10.2016, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Dominika)
15.10.2016, godz. 13:00-15:00 - Książęcy dwór (Julia)
15.10.2016, godz. 16:00-18:00 - Urodziny (Michał)
18.10.2016, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Nikola)
21.10.2016, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Bartek)
22.10.2016, godz. 12:00-14:00 - Książęcy dwór (Alicja)
22.10.2016, godz. 15:00-17:00 - Mały odkrywca (Filip)
25.10.2016, godz. 17:00-19:00 - Książęcy dwór (Alicja i Igor)
28.10.2016, godz. 16:00-18:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Maciej)
29.10.2016, godz. 11:00-13:00 - Książęcy dwór (Pola)
29.10.2016, godz. 14:00-16:00 - Książęcy dwór (Nadia)
 

wrzesień:

8.09.2016, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Staś)
13.09.2016, godz. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Weronika)
17.09.2016, godz. 11:00-13:00 - Piracki pokład (Natalia)
17.09.2016, godz. 15:00-17:00 - Urodziny (Marta)
23.09.2016, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Wiktoria)
24.09.2016, godz. 12:00-14:00 - Piracki pokład (Piotruś)
24.09.2016, godz. 15:00-17:00 - Piracki pokład (Tymon)

sierpień:

2.08.2016, godz. 16:00-18:00 - Książęcy dwór (Justyna)
9.08.2016, godz. 12:00-14:00 - Mały odkrywca (Paweł)
16.08.2016, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Nataniel)
20.08.2016, godz. 12:00-14:00 - Mały odkrywca (Julka)
26.08.2016, godz. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Jakub)

lipiec:

1.07.2016, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Wiktoria)
2.07.2016, godz. 12:00-14:00 - Mały odkrywca (Iga)

czerwiec:

3.06.2016, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Zuzia)
4.06.2016, godz. 10:00-12:00 - Piracki pokład (Maciej)
10.06.2016, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Laura)
11.06.2016, godz. 10:00-12:00 - Piracki pokład (Mikołaj)
11.06.2016, godz. 13:00-15:00 - Piracki pokład (Filip)
14.06.2016, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Marcelina)
17.06.2016, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Kuba)
18.06.2016, godz. 10:00-12:00 - Piracki pokład (Damian)
18.06.2016, godz. 13:00-15:00 - Książęcy dwór (Oskar)
21.06.2016, godz. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Błażej)
28.06.2015, godz. 13:00-15:00 - Mały odkrywca (Wiktoria)
28.06.2016, godz. 16:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Magda i Paweł)

maj:

10.05.2016, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Pola)
17.05.2016, godz. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Aleksandra)
20.05.2016, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Natalia)
24.05.2016, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Nikodem)
27.05.2016, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Patrycja)
28.05.2016, godz. 15:00-17:00 - Mały odkrywca (Lena)
31.05.2016, godz. 17:00-19:00 - Książęcy dwór (Oskar)

kwiecień:

2.04.2016, godz. 11:00-13:00 - Piracki pokład (Dawid)
2.04.2016, godz. 14:00-16:00 - Mały odkrywca (Fabian)
9.04.2016, godz. 11:00-13:00 - Książęcy dwór (Maciej)
9.04.2016, godz. 14:00-16:00 - Książęcy dwór (Milenka)
15.04.2016, godz. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Maciej)
16.04.2016, godz. 12:00-14:00 - Mały odkrywca (Karolina)
16.04.2016, godz. 15:00-17:00 - Piracki pokład (Antek)
23.04.2016, godz. 15:00-17:00 - Mały odkrywca (Michalina)
29.04.2016, godz. 1500-17:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Wojciech)
30.04.2016, godz. 11:00-13:00 - Piracki pokład (Hania)
30.04.2016, godz. 14:00-16:00 - Mały odkrywca (Antek)

marzec:

1.03.2016, godz. 16:00-18:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Krzysztof)
4.03.2016, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca
5.03.2016, godz. 11:00-14:00 - Książęcy dwór (Małgosia)
5.03.2016, godz. 15:00-17:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy(Kasia)
8.03.2016, godz. 17:00-19:00 - Książęcy dwór (Lila)
11.03.2016, godz. 16:30-19:30 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Dagmara)
12.03.2016, godz. 12:00-14:00 - Piracki pokład (Paulina)
12.03.2016, godz. 15:00-17:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Karolina)
15.03.2016, godz. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Aleksandra)
18.03.2016, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Pola)
19.03.2016, godz. 12:00-14:00 - Mały odkrywca (Maciek)
19.03.2016, godz. 15:00-18:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Maksymilian)
22.03.2016, godz. 16:30-18:30 - Książęcy dwór (Łucja)
29.03.2016, godz. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Ignacy)

luty:

6.02.2016, godz. 10:00-12:00 - Książęcy dwór (Lilianna)
12.02.2016, godz. 16:00-18:00 - Piracki pokład (Amelia)
20.02.2016, godz. 15:00-17:00 - Mały odkrywca (Patryk)
26.02.2016, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Jakub)
27.02.2016, godz. 10:00-12:00 - Książęcy dwór (Oliwia i Lena)
27.02.2016, godz. 13:00-15:00 - Piracki pokład (Maksymilian)

styczeń:

8.01.2016, godz. 15:00-17:00 - Książęcy dwór (Marika)
12.01.2016, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Amelia)
16.01.2016, godz. 12:00-15:00 - Mały odkrywca (Laura)
16.01.2016, godz. 16:00-18:00 - Mały odkrywca (Bianka)
22.01.2016, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Laura)
23.01.2016, godz. 12:00-14:00 - Mały odkrywca (Zuzia)
23.01.2016, godz. 15:00-17:00 - Piracki pokład (Jan)
29.01.2016, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Szymon)
30.01.2016, godz. 12:00-14:00 - Piracki pokład (Maciek)
30.01.2016, godz. 15:00-17:00 - Książęcy dwór (Iga)

Zarezerwowane terminy urodzin na rok 2015:

grudzień:

4.12.2015, godz. 16:00-18:00 - Mały odkrywca (Bartek)
5.12.2015, godz. 12:00-15:00 - Mały odkrywca (Olivier)
5.12.2015, godz. 16:00-18:00 - Piracki pokład (Kacper)
11.12.2015, godz. 17:00-19:00 - Książęcy dwór (Marysia)
12.12.2015, godz. 12:00-14:00 - Mały Odkrywca (Oliwia)
12.12.2015, godz. 15:00-17:00 - Mały odkrywca (Piotrek)
15.12.2015, godz. 17:00-19:00 - Książęcy dwór (Zosia)
18.12.2015, godz. 17:00-19:00 - Książęcy dwór (Nikola)
19.12.2015, godz. 11:00-13:00 - Mały odkrywca (Maja)
19.12.2015, godz. 14:00-16:00 - Mały odkrywca (Kalina)
22.12.2015, godz. 15:00-18:00 - Mały odkrywca (Jan)

listopad:

7.11.2015, godz. 11:00-13:00 - Mały odkrywca (Martyna)
7.11.2015, godz. 14:00-16:00 - Książęcy dwór (Kinga)
14.11.2015, godz. 11:00-13:00 - Mały odkrywca (Maja)
14.11.2015, godz. 14:00-16:00 - Piracki pokład (Ola)
17.11.2015, godz. 16:00-18:00 - Piracki pokład (Wiktor)
21.11.2015, godz. 12:00-14:00 - Mały odkrywca (Nikodem)
21.11.2015, godz. 15:00-17:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Tymon)
24.11.2015, godz. 15:00-17:00 - Mały odkrywca (Alicja)
27.11.2015, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Ada)
28.11.2015, godz. 11:00-13:00 - Książęcy dwór (Kacper)
28.11.2015, godz. 14:00-16:00 - Piracki pokład (Marcelina)

 

październik:

2.10.2015, godz. 17:00-19:00 - Mały Odkrywca (Emilia)
3.10.2015, godz. 11:00-13:00 - Mały odkrywca (Ania)
3.10.2015, godz. 14:00-16:00 - Mały odkrywca (Olivier)
9.10.2015, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Szymon)
10.10.2015, godz. 11:00-13:00 - Piracki pokład (Oskar)
10.10.2015, godz. 14:00-16:00 - Piracki pokład (Dorota)
13.10.2015, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Sławek)
16.10.2015, godz. 16:00-19:00 - Piracki pokład (Tymoteusz)

17.10.2015, godz. 11:00-13:00 - Mały odkrywca (Jędrek)
17.10.2015, godz. 14:00-16:00 - Książęcy dwór (Zosia)
23.10.2015, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Piotr)
24.10.2015, godz. 11:00-13:00 - Piracki pokład (Maciek)
24.10.2015, godz. 14:00-16:00 - Mały odkrywca (Szymon)

30.10.2015, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Kinga)

wrzesień:

4.09.2015, godz. 17:00-19:00 - Na książęcym dworze (Amelka)
5.09.2015, godz. 14:00-16:00 - Na książęcym dworze (Kinga)
8.09.2015, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Julka)
11.09.2015, godz. 13:00-15:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Amelia)
18.09.2015, godz. 15:00-17:00 - Piracki pokład (Sławek)
19.09.2015, godz. 13:00-15:00 - Piracki pokład (Dominika)
19.09.2015, godz. 16:00-18:00 - Na książęcym dworze (Antonina)
22.09.2015, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Rafał)
25.09.2015, godz. 17:00-19:00 - Na książęcym dworze (Maja)
26.09.2015, godz. 10:00-12:00 - Piracki pokład (Oliwier)
26.09.2015, godz. 14:00-16:00 - Piracki pokład (Paweł)
29.09.2015, godz. 14:00-16:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Aleksandra)

sierpień:

08.08.2015, godz. 15:00-17:00 - Mały odkrywca (Amelia)
11.08.2015, godz. 17:00-19:00 - Na książęcym dworze (Julia)
28.08.2015, godz. 14:00-16:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Wiktoria)
28.08.2015, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Mikołaj)
29.08.2015, godz. 12:00-14:00 - Piracki pokład (Julia)

lipiec:

07.07.2015, godz. 16:00-18:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Dominika)
10.07.2015, godz. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Joasia)
11.07.2015, godz. 16:00-18:00 - Mały odkrywca (Martyna)
25.07.2015, godz. 11:00-14:00 - Piracki pokład (Miłosz)
31.07.2015, godz. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Wiktor)

czerwiec:

12.06.2015, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Julianna)
13.06.2015, godz. 11:00-13:00 - Książęcy dwór (Julia)
19.06.2015, godz. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Gabrysia)
20.06.2015, godz. 11:00-13:00 - Piracki pokład (Agata)
20.06.2015, godz. 14:00-17:00 - Książęcy dwór (Hania)
23.06.2015, godz. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Julia)

maj:

5.05.2015, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Antek)
8.05.2015, godz. 17:00-19:00 - Książęcy dwór (Blanka)
19.05.2015, godz. 16:00-18:00 - Piracki pokład (Jakub)
23.05.2015, godz. 11:00-14:00 - Książęcy dwór (Amelka)
23.05.2015, godz. 15:00-17:00 - Książęcy dwór (Zuzia)
30.05.2015, godz. 10:00-13:00 - Mały odkrywca (Kacper)
30.05.2015, godz. 15:00-18:00 - Piracki pokład (Kacper)

kwiecień:

7.04.2015, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Amelka)
10.04.2015, godz. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Tomasz)
11.04.2015, godz. 13:00-15:00 - Mały odkrywca
14.04.2015, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Julia)
17.04.2015, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Julia)
18.04.2015, godz. 14:00-16:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Laura)
21.04.2015, godz. 16:00-19:00 - Mały odkrywca (Karol)
24.04.2015, godz. 14:00-16:00 - Piracki pokład (Szczepan)
24.04.2015, godz. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Aniela)
25.04.2015, godz. 11:00-13:00 - Piracki pokład (Zosia)
25.04.2015, godz. 14:00-17:00 - Piracki pokład (Kamila)
28.04.2015, godz. 17:00-19:00 - Książęcy dwór (Ala)

marzec:

10.03.2015, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Marcel)
14.03.2015, godz. 11:00-14:00 - Mały odkrywca (Victoria)
14.03.2015, godz. 16:00-19:00 - Mały odkrywca (Maciek)
17.03.2015, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Zosia)
20.03.2015, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Oliwia)
21.03.2015, godz. 11:00-13:00 - Piracki pokład (Nadzieja)
21.03.2015, godz. 14:00- 16:00 - Na książęcym dworze (Wanessa)
24.03.2015, godz. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Liliana)
28.03.2015, godz. 12:00-14:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Jakub)
28.03.2015, godz. 15:00-18:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Wiktoria)
31.03.2015, godz. 17:00-19:00 - Książęcy dwór (Olimpia)

luty:

3.02.2015, godz. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Adela)
6.02.2015, godz. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Michał)
13.02.2015, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Bartłomiej)
14.02.2015, godz. 11:00-14:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Wiktor)
20.02.2015, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Tomasz)
21.02.2015, godz. 11:00-13:00 - Książęcy dwór (Olimpia)
21.02.2015, godz. 14:00-17:00 - Książęcy dwór (Julia)
24.02.2015, godz. 17:00-19:00 - Książęcy dwór (Sara)
28.02.2015, godz. 14:00-16:00 - Mały odkrywca (Monika)

styczeń:

9.01.2015, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Rozalia)
13.01.2015, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Matylda)
16.01.2015, godz. 14:00-16:00 - Piracki pokład (Alicja)
16.01.2015, godz.. 17:00-19:00 - Piracki pokład (Jakub)
17.01.2015, godz. 10:00-12:00 - Mały odkrywca (Julia)
17.01.2015, godz. 13:00-16:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Wiktoria)
24.01.2015, godz. 12:00-14:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Weronika)
30.01.2015, godz. 17:00-20:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Julia)
31.01.2015, godz. 12:00-14:00 - Mały odkrywca (Mateusz)
31.01.2015, godz. 15:00-17:00 - Mały odkrywca (Julia)

Zarezerwowane terminy urodzin na rok 2014:

grudzień:

2.12.2014, godz. 17:00-19:00 - Na książęcym dworze (Dorotka)
5.12.2014, godz. 14:00-16:00 - Na pirackim pokładzie (Jarema)
5.12.2014, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Weronika)
6.12.2014, godz. 12:00-15:00 - Na pirackim pokładzie (Weronika)
6.12.2014, godz. 16:00-18:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Natalia)
9.12.2014, godz. 17:00-19:00 - Mały odkrywca (Wiktoria)
12.12.2014, godz. 17:00-20:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Oskar)
16.12.2014, godz. 17:00-19:00 - Na książęcym dworze (Hania i Filip)
19.12.2014, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy
20.12.2014, godz. 11:00-14:00 - Na pirackim pokładzie (Bruno)
20.12.2014, godz. 15:00-17:00 - Mały odkrywca (Maja)

listopad:

7.11.2014, godz. 17:00-19:00 - Urodziny na książęcym dworze (Wiktoria)
14.11.2014, godz. 17:00-20:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Emilia)
15.11.2014, godz. 11:00-14:00 - Urodziny małego odkrywcy (Julia)
15.11.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny małego odkrywcy (Emilia)
18.11.2014, godz. 17:00-19:00 - Urodziny małego odkrywcy (Iga)
21.11.2014, godz. 17:00-19:00 - Urodziny małego odkrywcy (Julia)
22.11.2014, godz. 10:00-12:00 - Urodziny na pirackim pokładzie (Nikodem)
25.11.2014, godz. 17:00-19:00 - Urodziny na pirackim pokładzie (Euzebiusz)
28.11.2014, godz. 17:00-19:00 - (Nie)zapomniane gry i zabawy (Amelia)
29.11.2014, godz. 11:00-14:00 - Urodziny na książęcym dworze (Julia)
29.11.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny na pirackim pokładzie (Kordian)

październik:

3.10.2014, godz. 11:00-13:00 - Urodziny na pirackim pokładzie (Olek)
7.10.2014, godz. 16:30-18:30 - Urodziny na pirackim pokładzie (Rafael)
10.10.2014, godz. 15:00-17:00 - Urodziny małego odkrywcy (Julia)
11.10.2014, godz. 10:00-13:00 - Urodziny na książęcym dworze (Alicja)
11.10.2014, godz. 14:00-16:00 - Urodziny na książęcym dworze (Jędrek)
14.10.2014, godz. 13:00-16:00 - Urodziny małego odkrywcy (Tymoteusz)
14.10.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny małego odkrywcy (Zuzanna)
17.10.2014, godz. 17:00-19:00 - Urodziny w średniowiecznym mieście (Małgosia)
18.10.2014, godz. 14:00-17:00 - Urodziny małego odkrywcy (Daria)
21.10.2014, godz. 17:00-19:00 - Urodziny na książęcym dworze (Emilia)
24.10.2014, godz. 17:00-19:00 - Urodziny na książęcym dworze (Julia)
25.10.2014, godz. 12:00-15:00 - Urodziny małego odkrywcy (Julia)

wrzesień:

2.09.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny małego odkrywcy (Mateusz)
5.09.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny pod gwiazdami (Tamara)
6.09.2014, godz. 11:00-14:00 - Urodziny na książęcym dworze (Natalia)
6.09.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny pod gwiazdami (Karolina)
9.09.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny pod gwiazdami (Lena)
13.09.2014, godz. 12:00-15:00 - Urodziny małego odkrywcy (Agnieszka)
13.09.2014, godz. 16:00-19:00 - Urodziny małego odkrywcy (Michał)
20.09.2014, godz. 14:00-17:00 - Urodziny małego odkrywcy (Maks)
26.09.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny małego odkrywcy (Róża)
27.09.2014, godz. 10:00-13:00 - Urodziny na książęcym dworze (Zuzanna)
27.09.2014, godz. 14:00-17:00 - Urodziny na książęcym dworze (Tosia)
30.09.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny małego odkrywcy (Ksawery)

sierpień:

12.08.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny małego odkrywcy (Hubert)
26.08.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny na książęcym dworze (Marta)
29.08.2014, godz. 16:30-19:30 - Urodziny małego odkrywcy (Maja)

lipiec:

5.07.2014, godz. 12:00-15:00 - Urodziny na książęcym dworze (Maja)
5.07.2014, godz. 16:00-19:00 - Urodziny małego odkrywcy (Kamil)
12.07.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny małego odkrywcy (Maksymilian)
25.07.2014, godz. 16:30-19:30 - Urodziny na książęcym dworze (Amelia)

czerwiec:

3.06.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny na książęcym dworze (Gabrysia)
6.06.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny małego odkrywcy (Michał)
10.06.2014, godz. 16:00-19:00 - Urodziny pod gwiazdami (Matylda)
17.06.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny małego odkrywcy (Kacper)
20.06.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny na książęcym dworze (Amelia)
21.06.2014, godz. 10:00-13:00 - Urodziny małego odkrywcy (Julia)
21.06.2014, godz. 14:00-17:00 - Urodziny na książęcym dworze (Bogumiła)
24.06.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny pod gwiazdami (Borys)
28.06.2014, godz. 14:00-17:00 - Urodziny małego odkrywcy (Igor)

maj:

09.05.2014, godz. 16:00-19:00 - Urodziny małego odkrywcy (Zuzia)
10.05.2014, godz. 14:00-17:00 - Urodziny małego odkrywcy (Mada)
13.05.2014, godz. 16:30-19:30 - Urodziny małego odkrywcy (Maja)
20.05.2014, godz. 16:00-19:00 - Urodziny pod gwiazdami (Kira)
23.05.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny na książęcym dworze (Nadia)
27.05.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny na książęcym dworze (Karolina)
30.05.2014, godz. 16:30-19:30 - Urodziny małego odkrywcy (Maciek)
31.05.2014, godz. 10:00-13:00 - Urodziny małego odkrywcy (Martyna)

kwiecień:

1.04.2014, godz. 16:00-19:00 - Urodziny małego odkrywcy (Dawid)
4.04.2014, godz. 16:30-19:30 - Urodziny na książęcym dworze (Zuzanna)
5.04.2014, godz. 11:00-14:00 - Urodziny pod gwiazdami (Lena)
5.04.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny na książęcym dworze (Weronika)
12.04.2014, godz. 11:00-14:00 - Urodziny na książęcym dworze (Zosia)
12.04.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny w średniowiecznym mieście (Tytus)
18:04.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny pod gwiazdami (Paulina)
22.04.2014, godz. 16:30-19:30 - Urodziny pod gwiazdami (Kaja)
25.04.2014, godz. 17:00-20:00 -Urodziny małego odkrywcy (Wojtek)
26.04.2014, godz. 11:00-14:00 - Urodziny na książęcym dworze (Maja)
26.04.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny na książęcym dworze (Kamila)
29.04.2014, godz. 16:30-19:30 - Urodziny małego odkrywcy (Robert)

marzec:

1.03.2014, godz. 10:00-13:00 - Urodziny na książęcym dworze (Basia)
1.03.2014, godz. 14:00-17:00 - Urodziny małego odkrywcy (Michalina)
7.03.2014, godz. 16:30-19:30 - Urodziny małego odkrywcy (Julia)
8.03.2014, godz. 10:00-13:00 - Urodziny małego odkrywcy (Karol)
8.03.2014, godz. 14:00-17:00 - Urodziny małego odkrywcy (Maja)
11.03.2014, godz. 16:00-19:00 - Urodziny na książęcym dworze (Ksenia)
14.03.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny na książęcym dworze (Łukasz)
15.03.2014, godz. 11:00-14:00 - Urodziny pod gwiazdami (Julia)
15.03.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny małego odkrywcy (Maksymilian)
18.03.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny małego odkrywcy (Bartosz)
21.03.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny małego odkrywcy (Oliwier)
22.03.2014, godz. 16:00-19:00 - Urodziny małego odkrywcy (Aleksander)
25.03.2014, godz. 16:00-19:00 - Urodziny małego odkrywcy (Gabrysia i Eryk)
29.03.2014, godz. 12:00-15:00 - Urodziny na książęcym dworze (Ola)
29.03.2014, godz. 16:00-19:00 - Urodziny na książęcym dworze (Natalia)

luty:

1.02.2014, godz. 11:00-14:00 - Urodziny małego odkrywcy (Wiktor)
1.02.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny pod gwiazdami (Magda)
4.02.2014, godz. 16:30-19:30 - Urodziny małego odkrywcy (Alicja)
7.02.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny pod gwiazdami (Ada)
8.02.2014, godz. 11:00-14:00 - Urodziny na książęcym dworze (Wiktoria)
8.02.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny pod gwiazdami (Fryderyk)
14.02.2014, godz. 16:00-19:00 - Urodziny na książęcym dworze (Maja)
15.02.2014, godz. 11:00-14:00 - Urodziny na książęcym dworze (Hania)
15.02.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny na książęcym dworze (Hubert)
21.02.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny na książęcym dworze (Amelia)
22.02.2014, godz. 11:00-14:00 - Urodziny małego odkrywcy (Wiktoria)
22.02.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny małego odkrywcy (Sylwia)
28.02.2014, godz. 12:30-15:30 - Urodziny małego odkrywcy (Maksymilian)
28.02.2014, godz. 16:30-19:30 - Urodziny małego odkrywcy (Szymon)

styczeń:

4.01.2014, godz. 11:00-14:00 - Urodziny małego odkrywcy (Klaudia)
4.01.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny pod gwiazdami (Oliwia)
11.01.2014, godz. 11:30-14:30 - Urodziny małego odkrywcy (Tomek)
11.01.2014, godz. 15:30-18:30 - Urodziny małego odkrywcy (Borys)
14.01.2014, godz. 16:00-19:00 - Urodziny małego odkrywcy (Jeremi)
17.01.2014, godz. 16:00-19:00 - Urodziny małego odkrywcy (Natalia)
18.01.2014, godz. 11:00-14:00 - Urodziny małego odkrywcy (Amelia)
18.01.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny małego odkrywcy (Kinga)
21.01.2014, godz. 16:30 -19.30 - Urodziny na książęcym dworze (Aniela)
23.01.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny na książęcym dworze (Ala)
24.01.2014, godz. 17:00-20:00 - Urodziny małego odkrywcy (Martyna)
25.01.2014, godz. 11:00-14:00 - Urodziny na książęcym dworze (Zuzia)
25.01.2014, godz. 15:00-18:00 - Urodziny małego odkrywcy (Agnieszka)
28.01.2014, godz. 16:00-19:00 - Urodziny na książęcym dworze (Nikola)
31.01.2014, godz. 12:00-15:00 - Urodziny na książęcym dworze (Nikola)
31.01.2014, godz. 16:00-19:00 - Urodziny na książęcym dworze (Piotr)

Zarezerwowane terminy urodzin na rok 2013:

grudzień:

6.12.2013, godz. 17:00-20:00 - Urodziny Małego Odkrywcy (Jakub)
7.12.2013, godz. 11:00-14:00 - Urodziny na książęcym dworze (Ola)
10.12.2013, godz. 16:00-19:00 - Urodziny na książęcym dworze (Weronika)
14.12.2013, godz. 11:00-14:00 - Urodziny na książęcym dworze (Mieszko)
14.12.2013, godz. 15:00-18:00 - Urodziny małego odkrywcy (Zosia)
17.12.2013, godz. 17:00-20:00 - Urodziny małego odkrywcy (Julia)
27.12.2013, godz. 16:00-19:00 - Urodziny małego odkrywcy (Bruno)

listopad:

16.11.2013, godz. 12:00-15:00 - Urodziny na książęcym dworze (Emilia)
23.11.2013, godz. 11:00-13:00 - Urodziny na książęcym dworze (Kasia)
23.11.2013, godz. 14:00-17:00 - Urodziny małego odkrywcy (Zuzia)
29.11.2013, godz. 17:00-20:00 - Urodziny małego odkrywcy (Igor)
30.11.2013, godz. 13:00-16:00 - Urodziny na książęcym dworze (Nikola)

październik:

5.10.2013, godz. 13:00-16:00 - Urodziny pod gwiazdami (Hania)
26.10.2013, godz. 13:00-16:00 - Urodziny pod gwiazdami (Rozalia)

wrzesień:

28.09.2013, godz. 14:00-17:00 - Urodziny w świecie bajek, legend i baśni (Tomir)

ost. aktualizacja: 2017-12-11
cofnij drukuj do góry