aktualizowano: 2023-06-25 Odsłon: 550

Historia na żywo!

Stargardzki Korowód Dziejów - ważne informacje!

Drodzy Stargardzianie oraz Goście naszego miasta! Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Stargardzie informuje, iż w dniu 18 czerwca 2023 r. (tj. niedziela) organizuje „Stargardzki Korowód Dziejów”. Rozpocznie się o godzinie 13:30 na Rynku Staromiejskim  (tam odbędzie się także wprowadzenie do wydarzenia). Przejdzie on następującymi ulicami: ul. Kramarska – ul. Kazimierza Wielkiego – ul. Bolesława Chrobrego – ul. Św. Jana Chrzciciela – ul. Hetmana Stefana Czarnieckiego – ul. Prezydentów RP Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego –Teatr Letni w Parku Chrobrego (zakończenie). W czasie trwania korowodu należy się spodziewać iż, na ww. ulicach ruch samochodowy będzie czasowo wstrzymywany. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o cierpliwość, jednocześnie zachęcamy do udziału w korowodzie. To wydarzenie, które realizowane jest z okazji 780. lat nadania praw miejskich dla Stargardu i odbywa się w ramach Dni Stargardu 2023, zostało objęte patronatem Prezydenta Stargardu Rafała Zająca.

aktualizowano: 2023-06-25