m

Slideshow

utworzono : 2020-10-05 Odsłon: 213

Wirtualna wystawa

„Jakby to było wczoraj…”

W tym roku nasze Muzeum obchodzi 60-te urodziny… W trakcie swojego funkcjonowania zmienialiśmy nie tylko wystawy, ale i siedziby, zmieniało się też nasze najbliższe sąsiedztwo. Jakiś czas temu zapowiadaliśmy, że z tej okazji będziemy chcieli zabrać Państwa w krótką podróż sentymentalną do naszych początków. I oto jest!

Wirtualna wystawa „Jakby to było wczoraj…” to obraz naszych, muzealnych wspomnień o miejscach, które są z nami związane. To obraz tego, jak Muzeum zapisało się w pamięci mieszkańców Stargardu. To wreszcie obraz zmian, które działy, i nadal dzieją się na naszych oczach. Mamy nadzieję, że album, który przygotowaliśmy przyniesie Panstwu co najmniej tyle radości, zdziwienia i wzruszeń, co nam. 

Specjalne podziękowania należą się: Panu Piotrowi Boyarowi, Panu Mariuszowi Brzezińskiemu, Pani Agnieszce Dawickiej, Pani Barbarze Gąsiorek, Pani Marii Niedźwiedź i Pani Kazimierze Nowak. To Państwa zdjęcia sprawiły, że przygotowywany album nabrał osobistego charakteru i stał się wyjątkowy. Wspaniale było ujrzeć kawałek swojej historii czyimiś oczami.

Z wystawą można zapoznać się pod adrsem: https://view.genial.ly/5f635d7d3c6c490cee94d8c2/presentation-wystawa-wspomnien

utworzono : 2020-10-05
Wszystkich rekordów:

Muzeum mobile:

apple android

Na skróty:

BIP
Facebook Tweeter Instagram RSS

Zostań z nami: