aktualizowano: 2023-06-23 Odsłon: 419

Zapraszamy na Festyn Historyczny "W krainie Gryfa"

Serdecznie zapraszamy na Festyn Historyczny "W krainie Gryfa", który odbywać się bedzię 24 i 25 czerwca w godzinach od 12:00 do 18:00 w sobotę i do 17:00 w nieszielę w parku Piastowskim (teren zielony przy Bastei).

W sobotę o godzinie 15:00 i w niedzielę o godzinie 14:00 zaplanowana jest bitwa na terenie PARKU ZAMKOWEGO! (Odpowiednio wcześniej wojska obozujące w Parku Piastowskim sformują kolumnę marszową i Parkiem B. Chrobrego, Aleją Słowiczą przejdą na miejsce bitwy pod Basztę Białogłówkę! Nie zabraknie także stoisk współczesnych - kiermasz obfitować będzie w rękodzieło, tj. drewniane rzeźby, malarstwo, biżuteria artystyczna z brązu, skóry i szkła, wyroby z lnu, ręcznie wyrabiane kosmetyki i świece. Znajdą się tu także domowe wypieki, pyszne wędliny, sery, chleb i różne przetwory z domowej spiżarni. Najmłodsi goście będą mieli możliwość skosztowania waty cukrowej.

aktualizowano: 2023-06-23