DPS 2021

aktualizowano: 2021-05-05 Odsłon: 1027

Gra miejska "Wieści i plotki stargardzkie"

Dziennikarska gra miejska "Wieści i plotki stargardzkie" to zabawa zaplanowana z okazji Dnia Pionierów Stargardu, która odbędzie się 12 maja! Będziecie w niej mogli podążyć śladami reporterów z 1946 roku i spróbować własnych sił w pracy dziennikarza!

Gra rozpocznie się w środę, 12 maja, o godzinie 14:00 w parku Bolesława Chrobrego przy wystawie plenerowej "Wieści z Wieści". By wziąć w niej udział nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy przyjść między godz. 14:00 a 16:00 do parku, odnaleźć Mistrzynię Gry i zgłosić swoje uczestnictwo. Zaraz po tym można wyruszyć w miasto śladami starogrodzkich dziennikarzy i zdobyć wiedzę o Stargardzie w roku 1946. Co interesowało pionierów naszego miasta? Jakie mieli problemy? Z czym borykali się na co dzień? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi na trasie gry "Wieści i plotki stargardzkie".

W trakcie gry będziecie będziecie także zbierać materiały do Waszego artykułu, który w ramach zadania dodatkowego będziecie mogli napisać, a my je opublikujemy w okolicznościowym wydaniu "Wieści i plotek"!

Wszyscy uczesnicy gry na mecie otrzymają upominki od Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Stargardzie oraz specjalnie z tej okazji zaprojektowane magnesy od Wydawnictwa West Pomerania!

REGULAMIN GRY MIEJSKIEJ <- tutaj

aktualizowano: 2021-05-05