m

Kontakt

ost. aktualizacja: 2022-11-07 Odsłon: 31256

Kontakt z nami:


Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Stargardzie

Basteja

Rynek Staromiejski 2-4, 73-110 Stargard

Park Piastowski 1, 73- 110 Stargard

tel. 91 577 25 56, tel./fax 91 578 38 35

tel. 91 577 18 85

info@muzeum-stargard.pl

basteja@muzeum-stargard.pl

 

Dyrektor
dr hab. Marcin Majewski – m.majewski@muzeum-stargard.pl

Księgowość
główna księgowa Gabriela Sinkiewicz – g.sinkiewicz@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 38

Dział Administracyjno-Gospodarczy
Agnieszka Motyl – a.motyl@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 31

Dział Archeologii
Karolina Stań – k.stan@muzeum-stargard.pl
kustosz Mateusz Szeremeta – m.szeremeta@muzeum-stargard.pl
Iwona Wojciechowska – i.wojciechowska@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 41

Pracownia Konserwacji Zabytków
Lidia Piotrowska-Cześnik – l.czesnik@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 42

Dział Historii i Badań nad Społecznością Lokalną
dr Monika Ogiewa-Sejnota – m.ogiewa-sejnota@muzeum-stargard.pl
kustosz Piotr Tarnawski – p.tarnawski@muzeum-stargard.pl
Małgorzata Gryciuk – m.gryciuk@muzeum-stargard.pl
tel. 795-480-689

Dział Dokumentacji Zabytków
Mirosław Opęchowski – m.opechowski@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 37
kustosz Andrzej Bierca – a.bierca@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 36

Dział Upowszechniania Sztuki, Edukacji i Promocji
kustosz Joanna Fijałkowska – j.fijalkowska@muzeum-stargard.pl
Marcin Burdziej – m.burdziej@muzeum-stargard.pl
kustosz Przemysław Antczak – p.antczak@muzeum-stargard.pl
Karolina Rembas - k.rembas@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 39
promocja@muzeum-stargard.pl

Biblioteka
Agnieszka Matwiejczuk – a.matwiejczuk@muzeum-stargard.pl
tel. wewnętrzny 33

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Grzegorz Grenda – iodgrzegorzgrenda@gmail.com

ost. aktualizacja: 2022-11-07
Instytucja kultury Gminy-Miasto Stargard

Muzeum mobile:

apple android

Na skróty:

BIP
Facebook Tweeter Instagram RSS

Zostań z nami: