m

Regulaminy

aktualizowano: 2020-05-22 Odsłon: 2980

Regulamin zwiedzania Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Stargardzie


REGULAMIN ZWIEDZANIA MUZEUM ARCHEOLOGICZNO - HISTORYCZNEGO w Stargardzie
 
1. Podstawą wejścia na ekspozycje muzealną w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Stargardzie jest posiadanie ważnego biletu wstępu. Bilet wstępu należy zachować do kontroli.
 
2. Godziny otwarcia wystaw czasowych oraz dzień bezpłatnego wstępu do Muzeum Archeologiczno-Historycznego określa Dyrektor Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Stargardzie odrębnymi zarządzeniami.
 
3. Szczegółowe informacje dotyczące zwiedzania ekspozycji stałej i wystaw czasowych, wnętrz czasowo niedostępnych, cen biletów zamieszczane są w kasach biletowych oraz na stronie internetowej Muzeum Archeologiczno-Historycznego.
 
4. Muzeum Archeologiczno-Historyczne można zwiedzać indywidualnie.
 
5. W obiekcie jednocześnie może znajdować się maksymalnie 6 osób zwiedzających.
 
6. Podczas zwiedzania należy stosować się do uwag i zaleceń obsługi Muzeum Archeologiczno-Historycznego.
 
7. Zabrania się dotykania eksponatów i elementów wystroju wnętrz, wchodzenia za bariery ochronne, siadania na meblach oraz biegania i ślizgania się na parkietach.
 
8. Na ekspozycje muzealne nie wolno wnosić i spożywać: żywności, napojów i palić tytoniu.
 
9. Zabrania się wprowadzania i wnoszenia zwierząt do Muzeum za wyjątkiem psa przewodnika.
 
10. Zabrania się wstępu do Muzeum Archeologiczno-Historycznego osobom nietrzeźwym lub pod wpływem narkotyków zachowujących się w sposób, który: zagraża bezpieczeństwu zbiorów, zakłóca porządek zwiedzania przez innych zwiedzających, narusza ogólnie przyjęte normy zachowania w miejscach publicznych.
 
11. Zdjęcia i filmy amatorskie można wykonywać bez użycia statywu, lampy błyskowej, innego, sztucznego oświetlenia. Wykonane zdjęcia mogą być przeznaczone tylko i wyłącznie do użytku prywatnego, ich dalsze kopiowanie i rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób jest niedozwolone bez zgody Dyrektora Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Stargardzie.
 
12. Ostatnie wejście do Muzeum Archeologiczno-Historycznego możliwe jest najpóźniej na pół godziny przed zamknięciem Muzeum Archeologiczno-Historycznego.
 
13. Za rzeczy pozostawione na terenie Muzeum Archeologiczno-Historycznego Dyrekcja i Pracownicy Muzeum Archeologiczno-Historycznego nie ponoszą odpowiedzialności.
 
14. Skargi i wnioski zwiedzających przyjmuje Dyrektor Muzeum Archeologiczno - Historycznego w dni powszednie, w godz. od 8ºº do 15ºº.
aktualizowano: 2020-05-22
Wszystkich rekordów:

Muzeum mobile:

apple android

Na skróty:

BIP
Facebook Tweeter Instagram RSS

Zostań z nami: