m

Zespół

aktualizowano: 2024-01-31 Odsłon: 4068

Dział Upowszechniania Sztuki, Edukacji i Promocji


  kierownik działu kustosz Joanna Fijałkowska j.fijalkowska@muzeum-stargard.pl

Kulturoznawca z zacięciem PR-owym, PR-owiec z zacięciem dziennikarskim. Zainteresowania: szeroko pojęta kultura i popkultura, social media, nowy marketing, a prywatnie turystyka w teorii i praktyce, gry planszowe, RPG, literatura wszelaka i kino. W Muzeum pisze komunikaty prasowe, współtworzy ofertę edukacyjną, projektuje plakaty i zaproszenia, prowadzi kronikę i zaprasza na wernisaże. Projektantka gier miejskich i escape room'ów.

   Marcin Burdziej   m.burdziej@muzeum-stargard.pl

Archeolog  szczęśliwy że może się cofać w czasie, a że w ramach pracy to tym bardziej. Muzealnik szczęśliwy bo może opowiadać i popularyzować to co wcześniej wykopał. A poza tym lekki zrzęda.

  kustosz Przemysław Antczak   p.antczak@muzeum-stargard.pl

Z wykształcenia dziennikarz oraz niemcoznawca. Łowca przedwojennych kamienic. Miłośnik i stały bywalec wszelakich muzeów i galerii sztuki współczesnej, w których szuka inspiracji. W pracy warsztatowej z dziećmi, młodzieżą i seniorami nie stroni od eksperymentalnych form wyrazu. Jego główną misją w Muzeum jest zapewnienie dostępności kultury osobom niepełnosprawnym (w różnym stopniu) i społecznie wykluczonym.
 
   Karolina Rembas   k.rembas@muzeum-stargard.pl
 
Zawodowo edukator, animator czasu wolnego z zamiłowaniem do podróżowania. Prywatnie miłośniczka Stargardu, spędzania czasu na łonie natury, odkrywania tego co nieodkryte. Pasjonatka miejsc związanych z kulturą, sztuką i nauką.
aktualizowano: 2024-01-31
Wszystkich rekordów:

Muzeum mobile:

apple android

Na skróty:

BIP
Facebook Tweeter Instagram RSS

Zostań z nami: