m

Zespół

aktualizowano: 2019-02-04 Odsłon: 2358

Dział Upowszechniania Sztuki, Edukacji i Promocji


  kierownik działu Joanna Fijałkowska j.fijalkowska@muzeum-stargard.pl

Kulturoznawca z zacięciem PR-owym, PR-owiec z zacięciem dziennikarskim. Zainteresowania: szeroko pojęta kultura i popkultura, social media, nowy marketing, a prywatnie turystyka w teorii i praktyce, gry planszowe, RPG, literatura wszelaka i kino. W Muzeum pisze komunikaty prasowe, współtworzy ofertę edukacyjną, projektuje plakaty i zaproszenia, prowadzi kronikę i zaprasza na wernisaże. Projektantka gier miejskich i escape room'ów.

   Patrycja Jakubiak   p.jakubiak@muzeum-stargard.pl

Etnolog z wykształcenia, wyboru i zamiłowania. W czasie wolnym niestrudzenie wędruje z plecakiem po trasach wszelakich, zbierając po drodze co ciekawsze historie i opowieści. W muzeum głównie organizuje i prowadzi zajęcia edukacyjne i oprowadza po Bastei - nierzadko w stroju siedemnastowiecznej mieszczki.

   Marcin Burdziej   m.burdziej@muzeum-stargard.pl

Archeolog  szczęśliwy że może się cofać w czasie, a że w ramach pracy to tym bardziej. Muzealnik szczęśliwy bo może opowiadać i popularyzować to co wcześniej wykopał. A poza tym lekki zrzęda.

  Przemysław Antczak   p.antczak@muzeum-stargard.pl

Z wykształcenia dziennikarz oraz niemcoznawca. Łowca przedwojennych kamienic. Miłośnik strategii wystawienniczej i stały bywalec wszelakich galerii sztuki współczesnej, w których odnajduje przestrzeń. W pracy warsztatowej z dziećmi i młodzieżą nie stroni od eksperymentalnych form wyrazu.

   Jan Rusnok rusnok@o2.pl

W godzinach pracy upowszechnia sztukę różną wyrabiając muzealne gabloty i inne przydatne przedmioty. Po godzinach upowszechnia sztukę własną w Galerii Prawdziwych Obrazów: http://rusnok.jasky.pl/ oraz sztukę koleżanek i kolegów (nie tylko własnych) w Artpub Galerii: http://artpubgaleria.blogspot.com/

   Damian Sulżycki

Związany ze Stargardem pełen werwy człowiek który dba o to by ludzie nie zapomnieli czym jest uśmiech. Złota rączka. Zafascynowany górami i meteorologią. Zawsze pomaga, a i pomoc oddaje z nawiązką. Jego pasją jest taniec z ogniem zaś celem życiowym - zapewnienie ludziom rozrywki oraz stanie się maskotką Stargardu.

aktualizowano: 2019-02-04
Wszystkich rekordów:

Muzeum mobile:

apple android

Na skróty:

BIP
Facebook Tweeter Instagram RSS

Zostań z nami: