m

Zespół

aktualizowano: 2018-08-02 Odsłon: 2169

Stażyści i współpracownicy


   Karolina Bucka

Archeolog. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się przede wszystkim na epoce brązu na terenie Pomorza Zachodniego. Prywatnie od kwietnia 2015 r. mieszkanka pięknego miasta Stargard.

 Agata Krawczyk-Wilk

Nauczycielka z zawodu. Lubi pracę z dziećmi. Łącząc zabawę z nauką stara się, by mali goście muzeum przeżyli ciekawą przygodę w zabytkowych murach Bastei.

  Agnieszka Forysiak

Miłośniczka regionu i lokalna patriotka, chodzi z głową w chmurach, a w tej głowie mieszkają różnorakie legendy, baśnie i opowieści ze Stargardu, Pomorza i świata. Dogaduje się z dziećmi, bo sama urosła, a nie dorosła. Częściowo wychowana na wcześniejszym wolontariacie w Muzeum.

   Natalia Chrząstek

Pełna energii stażystka realizująca się w znakomitym zespole. Uwielbia podróże, szerokim łukiem omija wygodę i tłumy w kurortach. Zafascynowana poznawaniem innych kultur i obyczajów. 

 

   Damian Sulżycki

Związany ze Stargardem pełen werwy człowiek który dba o to by ludzie nie zapomnieli czym jest uśmiech. Złota rączka. Zafascynowany górami i meteorologią. Zawsze pomaga, a i pomoc oddaje z nawiązką. Jego pasją jest taniec z ogniem zaś celem życiowym - zapewnienie ludziom rozrywki oraz stanie się maskotką Stargardu.

aktualizowano: 2018-08-02
Wszystkich rekordów:

Muzeum mobile:

apple android

Na skróty:

BIP
Facebook Tweeter Instagram RSS

Zostań z nami: