aktualizowano: 2014-01-27 Odsłon: 4113

Chcesz przeżyć niesamowite urodziny, o których będą mówić przez cały następny rok?

Urodziny w Muzeum!

Chcesz spędzić niezapomniany dzień w zabytkowych murach Bastei?
Chcesz przemienić się na jeden dzień w księżniczkę, podróżnika lub czarodzieja?
Zapraszamy do Muzeum!

Oferujemy organizację przyjęć urodzinowych dla dzieci w wieku 5-12 lat podczas których łącząc zabawę z nauką nasi goście przeżyją niesamowity, magiczny dzień.

Do wyboru cztery tematy przyjęć:

• Urodziny na książęcym dworze
  • Magiczne urodziny pod gwiazdami
  • Urodziny małego odkrywcy
  • Urodziny w świecie bajek, legend i baśni
  • ...lub jeden z wybranych tematów z oferty lekcji muzealnych

W ramach usługi oferujemy 3-godzinne przyjęcie w formie tematycznych, kreatywnych zajęć warsztatowych, dostosowanych do wieku i zainteresowań uczestników. W ich trakcie dzieci będą mogły, m. in. zwiedzić muzeum w towarzystwie Mieszczki lub Muszkietera, nauczyć się tańca dworskiego, zostać nadwornym Astrologiem, przeżyć przygodę godną Indiany Jonesa lub przenieść się do świata bajek i legend. Zapewniamy obsługę doświadczonych edukatorów, wszystkie niezbędne materiały plastyczne, niecodzienną atmosferę i całą moc wrażeń!

Szczegóły: http://muzeum.kompania.info/pl/edukacja/urodziny/

aktualizowano: 2014-01-27