aktualizowano: 2015-05-11 Odsłon: 1919

Dni otwarte Funduszy Europejskich

Zapraszamy do Muzeum!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 7 do 10 maja 2015 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim.
Z tej okazji, 7 maja zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Archeologiczno-Historycznego. W tym dniu wszystkie ekspozycje będzie można zobaczyć bezpłatnie (zarówno w Bastei, jak i gmachu głównym przy Rynku Staromiejskim 2-4).
O godzinie 10.00 i 11.30 odbędzie się darmowe zwiedzanie wraz z przewodnikiem wystawy stałej w Bastei: "Stargard - miejsce z historią. Stargard od czasów późnego średniowiecza do lat 20. XX wieku" (grupa max. 25 osób).
Dodatkową atrakcją będzie spacer historyczny z przewodnikiem wokół zabytków znajdujących się na Starym Mieście (grupa max. 30 osób) - wszystkich chętnych zapraszamy o godz. 13:00 pod Basteję!

aktualizowano: 2015-05-11