utworzono : 2016-05-18 Odsłon: 1527

Dzień Dziecka w muzeum

Zapraszamy szkoły na zajęcia stworzone specjalnie z okazji Dnia Dziecka!

Proponujemy dwa tematy: "Wyjęte z szafy" to lekcja, która będzie odbywać się w salce Natura i dotyczyć będzie dawnych przedmiotów codziennego użytku oraz architektury XXI-wiecznej, a druga lekcja - "Nie od razu Stargard zbudowano..." w Bastei i parku Piastowskim dotyczyć będzie zabytków średniowiecznego Stargardu.
Obie lekcje połączone będą z premierą naszego kolejnego zeszytu edukacji muzealnej - "Zabytek czyli co?", który jest kontynuacją serii rozpoczętej przez książeczkę pt. "Muzealnik czyli kto?". Wszyscy uczestnicy otrzymają egzemplarz zeszytu i jako pierwsi będą mogli na nim pracować!

Na zajęcia zapraszamy 1 czerwca, udział w nich będzie całkowicie bezpłatny! Zapraszamy przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja, zapisy pod numerami: 91 578 38 35 i 91 577 18 85.

utworzono : 2016-05-18