m

Slideshow

aktualizowano: 2023-05-20 Odsłon: 352

Noc Muzeów 2023

Zapraszamy na Zieloną Noc Muzeów!

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę Nocy Muzeów, która nawiązywać będzie do aktualnej wystawy czasowej „… w kolorze zielonym. Między lasem a ogrodem”. Za jej sprawą Zielona Noc Muzeów będzie świeża, pachnąca i zapewni wyjątkowe wrażenia!

Bądźcie gotowi na noc pełną atrakcji, konkursów i licznych niespodzianek, które dla Was przyszykowaliśmy. W budynku Odwachu  na wystawie "Aptekarstwo pomorskie i stargardzkie na przestrzeni wieków" będziecie mogli odkryć tajniki ziół i dawnych receptur oraz uczestniczyć w ich sporządzeniu. Dzięki specjalnym pokazom i występom na ekspozycji „Dzień po dniu... Stargard 1945-1989” będziecie mogli znowu poczuć się dzieckiem i przypomnicie sobie minione czasy. Czekać tam będzie konkurs, w którym znajomość łaciny będzie pomocna a nawet wskazana.

W murach Bastei, poza zwiedzaniem wystawy stałej, będzie można uczestniczyć w warsztatach origami tematycznie związanych z Zieloną Nocą Muzeów. Chętni będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym będą mieli za zadanie rozpoznać roślinę związaną z wystawą "Stargard - miejsce z historią".

Każdy, kto prawidłowo wypełni karty konkursowe, weźmie udział w losowaniu wartościowych i atrakcyjnych nagród!!!

W obu budynkach będziemy na Was czekać odpowiednio ubrani i przygotowani. Zaskoczcie nas swoim wyglądem - im więcej zieleni, tym lepiej! Zapraszamy do eksploracji naszych wnętrz, liczymy na Waszą obecność!

Wstęp do muzeum tego dnia jest bezpłatny!

Bądźcie czujni i uważnie obserwujcie nasze media społecznościowe aby poznać wszystkie szczegóły: https://www.facebook.com/MuzeumStargard,  https://www.instagram.com/mahart/.

Regulamin konkursów: http://muzeum-stargard.pl/clients/_muzeum/_upload/files/nm23regulamin.pdf

Poznajcie również partnerów i sponsorów tego wyjątkowego wydarzenia:

aktualizowano: 2023-05-20
Wszystkich rekordów:

Muzeum mobile:

apple android

Na skróty:

BIP
Facebook Tweeter Instagram RSS

Zostań z nami: