utworzono : 2024-03-19 Odsłon: 105

Wernisaż wystawy "Rodzina Kirsten. Życie w negatywie"

Dyrektor Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Stargardzie ma zaszczyt zaprosić Państwa na wernisaż nowej wystawy czasowej: Rodzina Kirsten. Życie w negatywie, który odbędzie się 4 kwietnia 2024 roku w Muzeum przy Rynku Staromiejskim 3, o godzinie 17:00. Ekspozycja skupi się na nieprezentowanych, prywatnych rodzinnych fotografiach rodziny Kirsten. Szklane negatywy, które do muzealnych zbiorów trafiły w 2017 są punktem wyjścia i narracją do zbudowania przez Kustosza ekspozycji - Przemysława Antczaka, opowieści. Na wystawie zaprezentowane zostaną oryginalne szklane negatywy oraz fotografie – te ostatnie podzielone zostaną na poszczególne strefy nawiązujące do życia bohaterów fotografii. Będzie to sentymentalna podróż w czasie – zarówno strojem, jak i nastrojem. Serdecznie zapraszamy.

utworzono : 2024-03-19