utworzono : 2016-04-01 Odsłon: 1655

Wystawcy na festynie historycznym "W Krainie Gryfa"

Szanowni Państwo, drodzy Wystawcy!!!
Zaczynamy przygotowania do kolejnej edycji Festynu "W Krainie Gryfa", który odbędzie się w ramach Dni Stargardu w terminie 25-26 czerwca 2016 r.
Jeżeli jesteście producentami żywności tradycyjnej, regionalnej, lokalnej, produktów wytworzonych zgodnie z zasadami ekologii, a także rękodzieła artystycznego i wytworów rzemiosła, antykwariuszami to serdecznie zapraszamy do wystawienia swojego straganu na festynie. W ramach imprezy możliwe jest również wystawianie stoisk promocyjnych i informacyjnych instytucji, stowarzyszeń czy firm, które wkomponowałyby się w klimat imprezy.

Osoby, firmy i instytucje chętne do wzięcia udziału w festynie prosimy o zgłoszenia do dnia 13 maja 2016 r. do Marty Biercy – tel. 91 578 38 35 wew. 37, e-mail: m.bierca@muzeum-stargard.pl lub Agnieszki Matwiejczuk – tel. 91 5783835 w. 33, e-mail: a.matwiejczuk@muzeum-stargard.pl

Zapraszamy!

utworzono : 2016-04-01