utworzono : 2014-05-22 Odsłon: 2683

Zachodniopomorskie Muzealne Wydarzenie Roku

Nagrody w konkursie "Zachodniopomorskie Muzealne Wydarzenie Roku" rozdane!

Dzisiaj, 22 maja, w Bastei, odbyło się uroczyste wręczenie przez wicemarszałka, Pana Wojciecha Drożdża, nagród i wyróżnień za rok 2013 w konkursie "Zachodniopomorskie Muzealne Wydarzenie Roku", organizowanym przez Stowarzyszenie Muzealników Polskich. Do konkursu zgłoszono 8 wniosków z 6 muzeów zachodniopomorskich. Mamy przyjemność poinformować, że wystawa stała, pt. "Miejsce z historią. Stargard od czasów późnego średniowiecza do lat 20. XX wieku", znajdująca się w Bastei, otrzymała I nagrodę w tym konkursie :) Komisja przyznała również 2 wyróżnienia: Pani Krystynie Milewskiej z zespołem Działu Edukacji Muzeum Narodowego w Szczecinie za program edukacyjny "1913. Święto wiosny" oraz Pani Marii Szponar i Panu Jackowi Ogrodniczakowi z Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie za projekt pn. "Kalendarz na rok 2013".

utworzono : 2014-05-22