aktualizowano: 2015-07-08 Odsłon: 2221

Dzień Dziecka w Muzeum

Świętujcie Dzień Dziecka razem z MAH!

W tym roku z okazji Dnia Dziecka nasze Muzeum przygotowało specjalne warsztaty artystyczne! 1 czerwca w Muzeum przy Rynku Staromiejskim będzie można wziąć udział w zajęciach „Rzeźba”, na których dzieci będą wykonywały swoje własne modele rzeźb, współczesnych instalacji, a nawet same na chwilę będą zmieniać się w żywe posągi :) W Bastei natomiast odbywać się będą warsztaty plastyczno-eksperymentalne „Baw się Sztuką!”, podczas których poznamy różne techniki malarskie, ale również poeksperymentujemy z mieszaniem barw, stylów i materiałów – wszystko po to aby wspólnie stworzyć niezapomnianą galerię sztuki! Szczegóły można znaleźć na naszej stronie: http://muzeum-stargard.pl/pl/edukacja/lekcje-muzealne/ (u dołu strony).

Uwaga w zajęciach mogą wziąć udział grupy zorganizowane po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

aktualizowano: 2015-07-08